Terapie Wellness - Wałbrzych
/
/
Magdalena Tatar

MAGDALENA TATAR

Z zawodu jest ekonomistką, ukończyła Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu, Wydział Gospodarki Regionalnej i Turystyki w Jeleniej Górze. Przez 17 lat pracowała w zawodzie ekonomisty, w jednym z dużych banków.
 
ale przyszedł czas na zmiany…
 
W 2019 r. ukończyła 2,5 letnie Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia we Wrocławiu, w tym samym roku zdała przed Państwową Komisją Egzaminacyjną egzamin praktyczny i uzyskała tytuł czeladnika w zawodzie bioenergoterapeuty.  Czas odejścia z pracy zbiegł się z odkryciem w sobie cennego daru bioenergoterapii. Natchniona słowami książki „Twoja uzdrawiająca siła” Jack Angelo: „Znajdziesz w tej książce coś, co cię zainteresuje, zmusi do myślenia, a może do rozpoczęcia praktyki. Pamiętaj jednak – po tym doświadczeniu nigdy nie będziesz już tym samym człowiekiem.” – zaczęła praktykować, realizować marzenia…
 
Zdolności bioenergoterapii odziedziczyła po Ojcu i Prababce. Wyczytała, że dziedziczone zdolności po przodkach mogą być w tym przypadku bardzo silne. Podczas nauki we Wrocławiu zdobyła bardzo cenną wiedzę w zakresie szeroko pojętej naturoterapii, ziołolecznictwa, radiestezji, bioenergoterapii, refleksologii i medycyny chińskiej. Dziś czuje, że jest w jakiś sposób połączona z każdym pacjentem i jest wdzięczna, że może uczestniczyć w ich drodze choćby przez bardzo krótką chwilę. 
Przekonuje pacjentów, że to oni mają moc we własnych rękach i są kreatorami własnego życia.
 
W gabinecie wykonuje dwa rodzaje terapii:
Biomasaż według Ojca Klimuszko
R.E.S.E.T metoda odprężająca staw skroniowo – żuchwowy.