Terapie Wellness - Wałbrzych

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ +48 600 876 565

hipnoza

Hipnoza

To skuteczna metoda dzięki której, można wspomóc procesy zdrowienia organizmu oraz wyeliminować symptomy chorób fizycznych i zaburzeń emocjonalnych.
Negatywne stany emocjonalne przeżywane w czasie całego życia, począwszy od poczęcia poprzez okres prenatalny, narodziny do teraźniejszości, zapisują się nam w podświadomości, jak na dysku w komputerze, wywierając negatywny wpływ na nasze życie. Dzięki głębokiemu przejściowemu stanowi relaksu, jakim jest hipnoza, możemy bezpośrednio dotrzeć do sfery podświadomości i zidentyfikować przyczynę problemu. Widać to za pomocą obrazów, słów lub innych informacji, wysyłanych przez prawą półkulę mózgową podczas zabiegu. Następnie świadomie przekodowujemy negatywne zapisy w podświadomości za pomocą pozytywnych sugestii.

Do celów leczniczych wystarcza tzw. płytka hipnoza na pograniczu stanu alfa (stan przed głębokim snem). Pacjent jest wtedy świadomy, pamięta wszystko czego doznaje podczas seansu (co mówił, co mówił terapeuta, co widział itd.) Dzięki głębokiemu odprężeniu umysłu zabieg jest bardzo przyjemny.

Stosując hipnozę możemy pozbyć się między innymi:
-problemów z negatywnymi emocjami np. lęki, nerwica, depresja, gniew
-problemów ze stresem
-problemów z nałogami
-problemów z bólem
-problemów z poczuciem winy
-problemów z dolegliwościami chorobowymi np. choroby skóry, otyłość, astma

Wartość zabiegu - 150 zł