menu close menu

O nas

Stanowimy profesjonalny zespół osób wykształconych w pasjonujących nas dziedzinach. Posiadamy szerokie umiejętności i doświadczenie w pracy z pacjentami. Wykonujemy usługi z zakresu masaży, fizykoterapii, naturoterapii i kosmetyki. Zapraszamy do poznania nas bliżej i korzystania z naszych usług.

Poznaj naszych pracowników

Terapie Wellness w Wałbrzychu-Joanna Łappo

mgr Joanna Łappo

Jestem mgr fizjoterapii oraz technikiem usług kosmetycznych. Rozwijam również swoją wiedzę i umiejętności na dodatkowych kursach i warsztatach w pasjonujących mnie dziedzinach. Wykonuję rozmaite masaże, zabiegi z zakresu fizykoterapii, terapii naturalnych oraz kosmetyki twarzy i ciała. Staram się pomagać swoim pacjentom stosując zarówno konwencjonalne jak i alternatywne metody terapii ponieważ holistyczne podejście i terapię komplementarną uważam za jedyną drogę prowadzącą ku zdrowiu.

więcej informacji i certyfikaty

Adres email: wellness.spa@wp.pl

Kontakt telefoniczny: 509095330

Terapie Wellness w Wałbrzychu-Izabela Kalinowska

Izabela Kalinowska

Nazywam się Iwona Izabela Kalinowska. Wykonuje zabiegi: refleksoterapię stóp, osteopatię  kranialną ,masaż klasyczny, masaż miodem, masaż bańką chińską, stawianie baniek, świecowanie uszu, energoterapię, hipnozę, oraz zabieg oczyszczania metodą One Brain. Moja historia z terapiami naturalnymi zaczęła się dawno temu. Od nastolatki interesowało mnie wszystko co jest związane ze zdrowiem i od zawsze lubiłam pomagać innym ludziom.

więcej informacji i certyfikaty

Adres email: izydka8@gmail.com

Kontakt telefoniczny: 600876565

Terapie Wellness w Wałbrzychu - Tomasz Lewandowicz

mgr Tomasz Lewandowicz

Swoją przygodę z medycyną naturalną rozpoczął od kursu ekstrasensoryki i postrzegania poza zmysłowego w 1993roku i uzyskał tytuł instruktora międzynarodowego. Pierwszy stopień Reiki dra Mikao Usui otrzymał w 1996, następnie odbył wiele szkoleń w tym zakresie, by w 2001 dojść do stopnia Mistrza Nauczyciela Reiki, z możliwością prowadzenia kursów i szkoleń. W latach 1999-2001 uczęszczał do wrocławskiego Studium Edukacji Ekologicznej o specjalności Terapie Naturalne.

więcej informacji i certyfikaty

Adres email: tikszna@o2.pl

Kontakt telefoniczny: 603936533

Terapie Wellness w Wałbrzychu-Kornelia Buczel

Kornelia Buczel

Masaż MA-URI jest moją pasją.
Od dawna interesuję się orientalnymi metodami pracy nad utrzymaniem zdrowia i usprawnianiem ciała. Jednak do chwili, kiedy to w roku 2008,miałam przyjemność doświadczyć masażu MA-URI, nie myślałam
o zgłębianiu tych tematów w sposób praktyczny. Piękno i harmonia tego masażu zauroczyło mnie tak bardzo, że postanowiłam nauczyć się
go i dzielić się tym z innymi.

więcej informacji i certyfikaty

Adres email: kor.a.nelia@op.pl

Kontakt telefoniczny: 660441394